Smart-look > design > sieć > os Commerce

Open source Commerce to platforma do prowadzenia sklepu internetowego, która opiera się na szablonie: nagłówek, trzykolumnowe centrum i stopka. Tworzenie sklepu internetowego przy użyciu os commerce zyskuje coraz większą popularność wśród użytkowników. System jest darmowy - my pomożemy w jego optymalizacji i odpowiednim przystosowaniu do potrzeb Państwa klientów. Doradzimy, jakie moduły rozwoju sklepu będę niezbędne, a z których warto zrezygnować.

Każdego dnia dostrzegamy przewagę sklepów internetowych nad tradycyjnymi. Oprogramowania, które tworzymy umożliwiają swobodny dostęp do informacji o oferowanym towarze przy pomocy zdjęć, tekstu oraz prezentacji multimedialnych.

Wyszukiwarki, porównywarki, szyfrowane kanały transmisji, są niezbędnymi atrybutami wykorzystywanymi przez nas w aplikacjach dla os-commerce. Przez szczegółowe analizy odwiedzin witryny umożliwiamy państwu dokładne poznanie preferencji klientów. Wysoki stopień zabezpieczeń gwarantuje pełną ochronę prywatnych informacji o klientach.

Copyright © 2010-2023 Smart-Look